Hizmetlerimiz

Demir ve Demir Dışı Hurda Alımı
Manisa merkezli olan şirketimiz Ege Bölgesi başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerinden demir ve demirdışı metaller olmak üzere, toplama ayrıştırma ve hurda işleme hizmeti vermekteyiz.

Tehlikeli Metal Talaşı Alımı
Sanayilerde talaşlı imalatlarda oluşan 12 01 20 kodlu yağlı metal talaşlarınızı Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliği’ne göre santifürüj yaparak yağından arındırılmış olarak presleyip tekrar ülke ekonomisine ve çevreye tekrar kazandırılmak üzere demir çelik fabrikaları ve dökümhanelere sevk ediyoruz.

Ömrünü Tamamlamış Fabrika, Bina ve Tesis Sökümü
İşinde deneyimli ekip ile planlanan zamanda ve güvenli bir şekilde tamamlamak üzere çevreye verilecek rahatsızlığı en aza indirecek hassasiyet ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca fabrika yıkım işleri sonunda ve Kentsel Dönüşümden çıkan hurdalarınızı satın almaktayız.

Üretim Kaynaklı Oluşan Hurda Alımları
Sanayilerde üretim kaynaklı oluşan hurdaları Tehlikesiz Atık Yönetmeliği’ne göre sırasıyla ayrıştırma, sıkıştırma, presleme, ebatlara bölme işlemlerinin yapıldığı tesisimize geniş araç, konteyner ve makina parkurumuz ile hurdalarınızı bulunduğu yerden alıp tesisimize kabul ediyoruz. İşlemlerden geçirilen hurdalar tekrar ülke ekonomisine ve çevreye tekrar kazandırılmak üzere demir çelik fabrikaları ve dökümhanelere sevk ediyoruz.

Hurda Depolama Konteyneri Temini
Hurda sahanıza farklı hurdalarınızın geçici depolanması amacıyla kullanılan kasalar temin ediyoruz. Sanayilerde oluşan farklı hurdaları nakli öncesi depolama, muhafaza ve geri dönüşüme hızlı nakli için en etkin olarak kullanılan hurda konteyneri temin ediyoruz.

Hurda Metal / ÖTA İşleme
Kesme, parçalama, parçalama sonrası oluşan atıkların geri kazanıma veya bertarafa hazırlandığı, ömrünü tamamlamış araçlar ve bunlara ait aksam parçalarının geri kazanıldığı veya bertarafı öncesi gerçekleştirilecek faaliyetlerden birinin veya birkaçının gerçekleştirildiği ve çevre izin ve lisansı alındığı tesisimizdir.